Vy sa pýtate, my odpovedáme

Vytlačiť objednávku Odoslať

Koľko ma to celé bude stáť?
Kompletnú webstránku môžete mať od 499 EUR. Súčasťou tejto uvádzacej ceny je aj ročný poplatok za webhosting, mail hosting typu A a registráciu domény prvej úrovne (www.VasPenzion.sk). Pre náročnejších sú k dispozícii aj voliteľné, doplnkové služby.

 

Ako rýchlo môžem stránku mať?
Váš web budeme mať pripravený do jedného týždňa od podpisu záväznej objednávky a dodania potrebných podkladov (loga, fotografií). Budem vedieť stránku spravovať? Pokiaľ máte základné znalosti s prácou v textovom editore, nebude pre Vás úprava stránok v ActiveWeb problém. Celý systém správy obsahu je veľmi intuitívny.

 

Čo k tomu budete odo mňa potrebovať?
K vytvoreniu web stránky budeme okrem názvu a loga vášho ubytovacieho zariadenia potrebovať niekoľko reprezentatívnych fotografií, z ktorých by sa dal pripraviť hlavný grafický motív stránky a zároveň vytvoriť ilustračná fotogaléria (exteriér, interiér, izby a pod.). K prvotnému nastaveniu rezervačného systému budeme potrebovať váš cenník s jednotlivými typmi ubytovacích kapacít (izby, apartmány, prístelky a pod.) ich počtami, názvami a cenami. K naplneniu obsahu jednotlivých podstránok by ste si mali pripraviť aspon stručné texty o vašom ubytovacom zariadení a službách, ktoré poskytujete. Všetky tieto podklady nám môžte zaslať spolu so záväznou objednávkou v elektronickej podobe formou e-mailu, prípadne na CD nosiči.

 

Čo mi to prinesie?
Vlastný web s fotogalériami, online rezervačný systém a prehľad obsadenosti, možnosť online platieb. V neposlednom rade aj profesionálny image.

 

Nemusím sa báť o bezpečnosť?
Nie. Jediné potencionálne riziko pre Vás aj vašich zákazníkov by mohlo nastať pri online platbách. Pri týchto je však využívaná metóda CardPay od Tatra banky, ktorá využíva najmodernejšie bezpečnostné prvky a štandardy. Nemusíte preto mať žiadne obavy.

 

Budem vedieť čo sa deje v mojom penzióne?
Kedykoľvek, na niekoľko kliknutí máte k dispozícii kompletný prehľad obsadenosti či rezervácií vo Vašom zariadení. O všetkých dôležitých úkonoch, ako napríklad zrealizovanej platbe, novej požiadavke na rezerváciu a podobne budete navyše automaticky notifikovaný emailom.

 

 

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Neváhajte a pošlite nám svoje otázky cez tento jednoduchý formulár!

 
ActiveWeb Penzion môžete získať aj online - Stačí pár kliknutí

Ak vás systém ActiveWeb Penzion zaujal a spĺňa vaše požiadavky, môžete si ho teraz objednať jednoducho a rýchlo online. Stačí si vybrať spôsob financovania, ktorý vám vyhovuje, vyplniť osobné údaje a odoslať formulár.

Objednať ActiveWeb Penzion

Za cenu 39 EUR mesačne (alebo 499 EUR jednorázovo) dostanete kompletnú web stránku vrátane plnohodnotného rezervačného a redakčného systému ActiveWeb Penzion, pomocou ktorého sa k Vám dostane viac klientov a viac priamych online rezervácií.

Teraz pri objednávke za uvádzaciu cenu, zístakate navyšše zadarmo: