Funkcie

Vytlačiť objednávku Odoslať
Flexibilný rezervačný systém
Prepracovaný rezervačný systém umožňuje vašim zákazníkom zadávať rezervácie online. Podporované je aj ručné zadávanie rezervácií na vašej strane, napríklad na základe telefonickej požiadavky. Ostávate teda prístupný najširšiemu možnému okruhu ľudí a zároveň ste vďaka online rezervačnému systému odbremenený od množstva administratívy.
Online platby
ActiveWeb Penzion podporuje aj online platby záloh za ubytovanie. Zaplatenie zálohy je pre vás známkou seriózneho záujmu klienta, pre vašich návštevníkov je možnosť online platieb znakom profesionálneho prístupu. Všetko sa navyše deje úplne automaticky a je plne a jednoducho konfigurovateľné.
Online prehľad obsadenosti
Kedykoľvek máte v priebehu niekoľkých sekúnd k dispozícii úplný, aktuálny prehľad o obsadenosti vášho zariadenia. Stavy jednotlivých rezervácií sú farebne odlíšené, aby ste na prvý pohľad videli, či zákazník zaplatil rezerváciu, alebo pobyt rezervoval nezáväzne. K dispozícii máte okamžite všetky dostupné informácie o vašich klientoch, či rezerváciách.
Tlač príjmových dokladov
Tlač príjmového dokladu pre platiaceho klienta je odteraz záležitosť sekúnd. Nemusíte hľadať v zošitoch, či poznámkových blokoch. V systéme ActiveWeb Penzion je všetko pripravené, stačí vytlačiť.
Zasielanie notifikácií
Nová rezervácia, zaplatená záloha, dopyt od zákazníka, či iné. O všetkých podstatných udalostiach ste okamžite informovaný formou emailu.
Fotogalérie
V systéme ActiveWeb Penzion je tvorba a údržba fotogalérie úplne jednoduchá. Fotografie vášho penziónu, či jednotlivých izieb môžete kedykoľvek pridávať, či obmieňať.
Kategórie hostí
Máte stálych zákazníkov, ktorým by ste sa radi poďakovali formou poskytnutia zľavy? Poskytujete nižšie ceny pre študentov, či seniorov? Toto všetko a ešte oveľa viac, bez komplikácií.
Nastavenie zliav
Pokiaľ máte iné ceny napríklad cez školské prázdniny, zimnú či letnú sezónu, v rezervačnom systéme ActiveWeb Penzion môžete nastaviť ľubovoľný počet sezón a k nim prislúchajúcich cenníkov ubytovania.
Doplnkové služby
Poskytujete okrem ubytovania aj iné služby, ako napr. wellness, bazén, masáže a pod.? V rámci tohto jednoduchého modulu ich vytvoríte a automaticky zaradíte spolu s popisom a cenou do rezervačného systému.
Cenník
Základnou súčasťou rezervačného systému je modul pre nastavenie cien jednotlivých typov izieb v rámci vášho ubytovacieho zariadenia. Je možné nastaviť cenu na osobu/noc, prípadne cenu za izbu/noc, či cenu za prístelok.
 
ActiveWeb Penzion môžete získať aj online - Stačí pár kliknutí

Ak vás systém ActiveWeb Penzion zaujal a spĺňa vaše požiadavky, môžete si ho teraz objednať jednoducho a rýchlo online. Stačí si vybrať spôsob financovania, ktorý vám vyhovuje, vyplniť osobné údaje a odoslať formulár.

Objednať ActiveWeb Penzion

Za cenu 39 EUR mesačne (alebo 499 EUR jednorázovo) dostanete kompletnú web stránku vrátane plnohodnotného rezervačného a redakčného systému ActiveWeb Penzion, pomocou ktorého sa k Vám dostane viac klientov a viac priamych online rezervácií.

Teraz pri objednávke za uvádzaciu cenu, zístakate navyšše zadarmo: