Referencie

Vytlačiť objednávku Odoslať

Penzión Margitka

nie je skutočný penzión. Táto stránka je len demo ukážkou produktu ActiveWeb Penzion, na ktorej si môžete pozrieť možnosti tohto produktu a vyskúšať si aj prezentačnú časť rezervačného systému.

http://demo.activewebpenzion.sk/

http://demo.activewebpenzion.sk/

PENZION4***YOU

je penzión hotelového typu, ktorý má kapacitu 22 lôžok. Ponúka výhodné ubytovanie v Bratislave za nízke ceny a poskytuje krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie pre hostí počas celého roka. Nachádza sa v bratislavskej mestskej časti Ružinov - Trnávka a jeho súčasťou je aj príjemná kaviareň...

www.penzion4you.sk

www.penzion4you.sk

Penzión Maxim

je umiestnený v prekrásnej prírode blízko Bojníc - mesta s dlhoročnou históriou, vlastnými tradíciami a v súčasnosti i množstvom atrakcií. Penzión ponúka kapacitu 44 lôžok a 4 prístelky, každá izba alebo izba s kuchynkou obsahuje sociálne zariadenie, TV a pripojenie na internet. V penzióne sa nachádza bar - recepcia, krb, konferenčná miestnosť...

www.penzion-maxim.sk

www.penzion-maxim.sk

Penzión Rosnička

Wellness Penzión Rosnička ponúka komplexné služby ubytovania,stravovania,wellness a outdoor a indoor aktivít v údolí medzi pohoriami Malá Fatra, Veľká Fatra, na sútoku riek Orava a Váh a na križovatke regiónov Liptov, Turiec a Orava.

www.penzion-rosnicka.sk

www.penzion-rosnicka.sk
 
ActiveWeb Penzion môžete získať aj online - Stačí pár kliknutí

Ak vás systém ActiveWeb Penzion zaujal a spĺňa vaše požiadavky, môžete si ho teraz objednať jednoducho a rýchlo online. Stačí si vybrať spôsob financovania, ktorý vám vyhovuje, vyplniť osobné údaje a odoslať formulár.

Objednať ActiveWeb Penzion

Za cenu 39 EUR mesačne (alebo 499 EUR jednorázovo) dostanete kompletnú web stránku vrátane plnohodnotného rezervačného a redakčného systému ActiveWeb Penzion, pomocou ktorého sa k Vám dostane viac klientov a viac priamych online rezervácií.

Teraz pri objednávke za uvádzaciu cenu, zístakate navyšše zadarmo: