Prečo práve ActiveWeb Penzion?

Vytlačiť objednávku Odoslať

Priamy predajný kanál vo vašej réžii

S vlastnou stránkou, online rezervačným a platobným systémom ste úplne sebestační. Všetky ceny a poplatky sú pod vašou kontrolou a na vašom uvážení, keďže nie ste závislí od žiadneho sprostredkovateľského portálu a všetky rezervácie máte priamo vo svojom systéme.

Jednoduchšie vybavovanie rezervácií

Vaši potenciálni klienti môžu kedykoľvek zistiť, či pre nich v danom termíne máte voľné ubytovacie kapacity a priamo uskutočniť online rezerváciu a platbu zálohy kreditnou kartou. Nie je nutné, aby vás telefonicky kontaktovali v nevhodnom čase, aby ste o rezerváciách viedli neprehľadnú papierovú agendu, aby ste ručne vypisovali podrobnosti rezervácie a následne vystavovali potvrdenie, či faktúru za ubytovanie ... všetko to zvláda systém ActiveWeb Penzion.
 

Prehľad o nových rezerváciách cez e-mail

Vždy po zaevidovaní novej rezervácie systém automaticky pošle potvrdzujúci e-mail so sumarizáciou objednávky vášmu klientovi a vám, čo vám zabezpečí aktuálny prehľad o nových objednávkach bez nutnosti neustáleho sledovania rezervačného systému.
 

Atraktívny dizajn web stránky

Každého návštevníka vašej web stránky je treba v prvom rade upútať a nie odradiť grafikou vyrobenou "na kolene". Grafická šablóna systému ActiveWeb Penzion využíva ako kľúčový motív atraktívnu fotku, prípadne koláž v záhlaví stránky a používa jednotné grafické štýly, ktoré je možné farebne prispôsobiť vašim požiadavkám.
 

Obsah webu plne pod vašou kontrolou

Súčasťou balíka je komplexný systém riadenia obsahu ActiveWeb - jeden z najpoužívanejších redakčných systémov (CMS) na Slovensku, ktorý vám umožní aktualizovať obsah stránok bez nutnej znalosti programovania. Kedykoľvek si tak môžete sami zaktualizovať fotky v galérii, či cenník alebo vybavenie penziónu prezentované na vašej web stránke.
 

Vždy aktuálny prehľad o obsadenosti

Z akéhokoľvek počítača pripojeného k Internetu môžete kedykoľvek preveriť aktuálnu obsadenosť vášho ubytovacieho zariadenia a dať tak informáciu potenciálnemu klientovi v prípade, že si to nemôže overiť sám.
 

Viac klientov z Internetu

Vďaka optimalizácii stránky pre internetové vyhľadávače, ako je napríklad Google, ste viac „na očiach“, takže sa k vám ľahšie dostanú noví klienti hľadajúci ubytovanie cez Internet.

Celkové zefektívnenie prevádzky vášho zariadenia

ActiveWeb Penzion vám uľahčí prácu pri vybavovaní rezervácií, evidencie hostí, vystavovania faktúr, či sledovania obsadenosti. Všetko, čo ste doteraz udržiavali na rôznych papierikoch, v zošitoch, prípadne v "prehľadnom" exceli. Pomôže vám tak "upratať" a zefektívniť samotnú prevádzku penziónu, chaty alebo hotela.
 
ActiveWeb Penzion môžete získať aj online - Stačí pár kliknutí

Ak vás systém ActiveWeb Penzion zaujal a spĺňa vaše požiadavky, môžete si ho teraz objednať jednoducho a rýchlo online. Stačí si vybrať spôsob financovania, ktorý vám vyhovuje, vyplniť osobné údaje a odoslať formulár.

Objednať ActiveWeb Penzion

Za cenu 39 EUR mesačne (alebo 499 EUR jednorázovo) dostanete kompletnú web stránku vrátane plnohodnotného rezervačného a redakčného systému ActiveWeb Penzion, pomocou ktorého sa k Vám dostane viac klientov a viac priamych online rezervácií.

Teraz pri objednávke za uvádzaciu cenu, zístakate navyšše zadarmo: